| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Załączniki do koparek |
| Typ ruchu | Koparka kołowa |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze przechylania koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 2ton Excavator |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Średnica sworznia | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze przechylania koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 12ton Excavator |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Średnica sworznia | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze przechylania koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | Koparka 20 ton |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Średnica sworznia | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze przechylania koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 30tonowa koparka |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Średnica sworznia | niestandardowe |
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Rozmiar | 1020x400x400mm / Możliwość dostosowania |
| Kolor | Żółty |
| Typ | Szybki zaczep |
| Aplikacja | Koparka |
| Ilość | 1 zestaw |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Typ | Szybki zaczep |
| Rozmiar | 1020x400x400mm / Możliwość dostosowania |
| Pakiet | Drewniana skrzynka |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze do koparki |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Rodzaj | Wykorzystanie w wykopalniach |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |