| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Max. Promień roboczy | 11250mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Sprzęt konwencjonalny | Wiadro z klapką |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Sprzęt konwencjonalny | Wiadro z klapką |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 20000mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Max. Promień roboczy | 11250mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Sprzęt konwencjonalny | Wiadro z klapką |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Kolor | Dostosowane |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |