| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| Stan | 100% nowy |
| Waga | 200-4500 kg |
| Warunki | 100% nowy |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | online |
| pakiet | Standardowe opakowanie |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Materiał | Stali stopowych |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
|---|---|
| pakiet | Standardowe opakowanie |
| gwarancja | 1 rok |
| Waga | 200-4500 kg |
| Warunki | 100% nowy |
| Warunki | 100% nowy |
|---|---|
| pakiet | Standardowe opakowanie |
| Waga | 200-4500 kg |
| Materiał | Stali stopowych |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | online |
| Waga | 200-4500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| Stan | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Waga | 200-4500 kg |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | online |
| Waga | 200-1500 kg |
|---|---|
| Pakiet | Standardowy pakiet |
| Funkcja | Łamanie skał/betonu |
| Warunki | 100% nowy |
| Materiał | Q355B |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| OEM | Przystępne. |
| Waga | 200-1500 kg |
| Warunki | 100% nowy |
| Pakiet | Standardowy pakiet |
| OEM | Przystępne. |
|---|---|
| Gwarancja | 6 lat |
| Pakiet | Standardowy pakiet |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Funkcja | Łamanie skał/betonu |
| Pakiet | Standardowy pakiet |
|---|---|
| Waga | 200-1500 kg |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| OEM | Przystępne. |