| Długość | 15,4 metra |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Odpowiedni | PC300 / SK220 |
| Materiał | Q355B |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Max. Promień roboczy | 11250mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Sprzęt konwencjonalny | Wiadro z klapką |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 20000mm |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Sprzęt konwencjonalny | Wiadro z klapką |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Sprzęt konwencjonalny | Wiadro z klapką |
| Nazwa produktu | Wysięgnik o dużym zasięgu koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 20-25ton kopator |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Przeciwwaga | 2 tony |
| Nazwa produktu | Wysięgnik o dużym zasięgu koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 35-45ton kopator |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Przeciwwaga | 0ton |
| Podanie | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| break | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Rodzaj | Części do koparek |
| MOQ | 1 szt |
| Podanie | Załącznik do koparki |
|---|---|
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Odpowiednia koparka | 20-40 ton |
| Długość | 8-11 M. |