| Podanie | Górnictwo |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Ton maszyny | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Jakość | Wysoka gwarancja |
| Typ | 2,5 ~ 30 ton |
| Uszczelka | paleta drewniana |
| Presja pracy | 120-180kg/cm2 |
| Tworzywo | Q355B/Q690D |
|---|---|
| Kolor | Czarny / szary / żółty / pomarańczowy / dostosowany |
| Aplikacja | Maszyny budowlane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Jakość | Wysoka gwarancja |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Energia i górnictwo, prace budowlane |
| Max. Promień roboczy | 11250mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Sprzęt konwencjonalny | Wiadro z klapką |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Max. Promień roboczy | 11250mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |