| Jakość | Wysoka gwarancja |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Długość | 2560 mm |
| Kolor | wymagania klientów |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Jakość | Wysoka gwarancja |
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Materiał | Q355 |
| Materiał | Q355 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan | 100% nowy |
| Waga | 50-60 kg |
| Waga | 1000 |
|---|---|
| Odpowiedni koparka | 20 ton, 30 ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Typ materiału | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Twardość materiału | 163-187 HB (Q355B), 400 HB (NM400), 470-500 HB (Hardox500) |
| Waga | 1000 |
|---|---|
| Odpowiedni koparka | 20 ton, 30 ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Tworzywo | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Twardość | 163-187 HB (Q355B), 400 HB (NM400), 470-500 HB (Hardox500) |
| Szerokość łyżki | 24 cale, 48 cali |
|---|---|
| Długość wiadra | 1200 mm |
| Waga | 1000 kg |
| Odpowiedni koparka | 20 ton, 30 ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Waga | 1000 |
|---|---|
| Odpowiedni koparka | 20 ton, 30 ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Tworzywo | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Twardość (Q355b) | 163-187 HB |
| Szerokość łyżki | 24, 36, 48 cali |
|---|---|
| Waga | 1000 |
| Odpowiedni koparka | 20 ton, 30 ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Opcje materialne | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Waga | 1000 |
|---|---|
| Odpowiedni koparka | 20 ton, 30 ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Tworzywo | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Twardość (HB) | 163-187 (Q355B), 400 (NM400), 470-500 (Hardox500) |
| Długość | 18 metrów |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Odpowiedni | SY215 / XE230 |
| Materiał | Q355B |