| Rodzaj | Cisza / Bok / Góra |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | Soosa |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Model | Dłuto 140mm |
| Rodzaj | Cisza / Bok / Góra |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | Soosa |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Model | Dłuto 140mm |
| Rodzaj | Cisza / Bok / Góra |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | Soosa |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Model | Dłuto 140mm |
| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny |
|---|---|
| Stan | 100% nowy |
| Kolor | żółty |
| Materiał | Q355B/Q690 |
| Maksymalna głębokość kopania | 165 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Podanie | Koparka gąsienicowa, koparka / ładowarka, ładowarka, spychacz itp., dołączona koparka |
| Rodzaj | Części zamienne do koparek, łyżka skalna, łyżka koparki, system monitorowania rolno-leśnego, chwytak |
| Materiał | Q345B, 400 + inne marki Standardowe materiały eksploatacyjne, Q345B + NM360, stal stopowa, Q345B / N |
| OEM | Wsparcie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Podanie | Koparka gąsienicowa, koparka / ładowarka, ładowarka, spychacz itp., dołączona koparka |
| Rodzaj | Części zamienne do koparek, łyżka skalna, łyżka koparki, system monitorowania rolno-leśnego, chwytak |
| Materiał | Q345B, 400 + inne marki Standardowe materiały eksploatacyjne, Q345B + NM360, stal stopowa, Q345B / N |
| OEM | Wsparcie |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny łamacz skał |
| Ruchomy typ | Koparka kołowa |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny młot koparki |
| Ciężar roboczy | 800kg, 21500kg |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny młot udarowy |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 4ton Excavator |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Średnica dłuta | 68 mm; Niestandardowe |