| Size | Standard Size/Customized |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Weight | 540-6150kg |
| Rodzaj | Na zewnątrz Wytrzymałe |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Materiał | Q355 |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Kolor | Dostosowane |
| Typ maszyny | Narzędzia do mocowania koparki |
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Zastosowanie | wykop |
|---|---|
| Wielkość | Rozmiar standardowy / dostosowany |
| Kształt | Muszla |
| Struktura | Zintegrowany |
| Waga | 540-6150 kg |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 zestaw |
| Odpowiedni | Koparka 1-100t |
| Nazwa produktu | Osprzęt do maszyn budowlanych |
| Jakość | Wysoka gwarancja |
| Nazwa produktu | Łyżka chwytakowa do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | Koparka 20 ton |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pojemność | 1,0 m³; Dostosowane |
| Nazwa produktu | Łyżka chwytakowa do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | Koparka o pojemności 22 ton |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pojemność | 1,2 m3; Dostosowane |
| Nazwa produktu | Łyżka chwytakowa do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 25ton kopator |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pojemność | 1,4 m3; Dostosowane |
| Nazwa produktu | Łyżka chwytakowa do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 35 TON EKAGRAVER |
| Materiał | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pojemność | 1,6 m³; Dostosowane |