| Podanie | Załącznik do koparki |
|---|---|
| Rodzaj | Mechaniczny |
| kolor | Żądanie klienta |
| MOQ | 1 szt |
| Pojemność | 0,01 ~ 15 cbm |
| Materiał | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Podanie | Koparka 1-30t |
| Marka | Huitong |
|---|---|
| Rodzaj wiadra | Wiadro standardowe |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Minimalne zamówienie | 1 zestaw |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Rodzaj | Czysty |
| kolor | Żądanie klienta |
| MOQ | 1 szt |
| Twardość | HRC 50-53 |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Typ | Na zewnątrz Wytrzymałe |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Aplikacja | Transport publiczny, metro, lotnisko, centrum handlowe. |
| Tworzywo | metal |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Ładowanie / rozładowywanie materiałów, ładowanie dziennika |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, typ obrotowy lub typ stały |
| Materiał | Q345B/Q460/NM400+Q345 |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | Dostosowane |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj | Wiadro do czyszczenia przechyłu |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |