| Materiał | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa | łyżka koparki |
| Pojemność | 0,2m3 - 5m3,0,1--8,7 m3,0,8m3-2m3, w zależności od potrzeb |
| Materiał | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Podanie | Koparka 1-30t |
| Kolor | Żądanie klienta, niebieski / czarny / pomarańczowy / szary |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Koparka gąsienicowa |
| Materiał | Q345B |
| OEM | do dyspozycji |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Podanie | Załącznik do koparki |
|---|---|
| Rodzaj | Mechaniczny |
| kolor | Żądanie klienta |
| MOQ | 1 szt |
| Pojemność | 0,01 ~ 15 cbm |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Standard |
|---|---|
| Podanie | Kopanie błota |
| Stosowanie | Praca na farmie |
| Cel, powód | Części do koparek |
| Model | 1T-5T |
| Warunek | Nowy |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online przez cały okres użytkowania produktu |
| aplikacji | wykarczowanie |
| materiał | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |