| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pakiet | Standardowe Opakowanie |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pojemność | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| materiał | Q355B / 16Mn |
|---|---|
| Kolor | Dowolny kolor |
| Maszyna | Dowolna maszyna |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Czas realizacji | 7-10 dni |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Rodzaj | Posprzątaj różne rzeczy |
| kolor | Żądanie klienta |
| MOQ | 1 szt |
| Twardość | HRC 50-53 |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Podanie | Załącznik do koparki |
|---|---|
| Rodzaj | Mechaniczny |
| kolor | Żądanie klienta |
| MOQ | 1 szt |
| Pojemność | 0,01 ~ 15 cbm |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Imię | Przystawka zrywaka |
| Rodzaj | Zrywak hydrauliczny do koparek |
| kolor | Wymagany klient |
| Stan | 100% nowy |
| Rodzaj | Standard |
|---|---|
| Podanie | Kopanie błota |
| Stosowanie | Transport |
| kolor | Wymagany klient |
| Model | 1T-5T |
| Rodzaj | łyżka do skarpowania |
|---|---|
| Szerokość | 800mm-1500mm |
| Imię | Łyżka do skarpowania koparki |
| Waga | 500-1550kg |
| Odpowiedni | Koparka JCB |