| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Jakość | Wysoka gwarancja |
| Uszczelka | Standardowa eksportowana paleta |
| Aplikacja | Maszyneria konstrukcyjna |
| Kolor | Dostosowane |
| Ciężar roboczy | 800 KG |
|---|---|
| Pojemność wiadra | 0,58 m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| MOQ | 1 sztukę |
|---|---|
| Kolor | Czarno żółty |
| Waga | 220-1150 kg |
| Zastosowanie | Wykop, załadunek, kopanie |
| Nazwa produktu | Łyżka ogólnego przeznaczenia do koparki |
| Opakowanie | Baranina |
|---|---|
| Cechy | Wysoka wytrzymałość, trwałe |
| Kolor | Czarno żółty |
| Waga | 220-1150 kg |
| Nazwa produktu | Łyżka ogólnego przeznaczenia do koparki |
| Usage | Construction |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Capacity | 0.4-6 Cubic Meters |
| Size | Standard Size/Customized |
| Rodzaj | Obracanie |
|---|---|
| Podanie | Koparka |
| kolor | Żądanie klienta |
| Słowo kluczowe | rock Processor |
| Słowa kluczowe | Chwytak mechaniczny do koparki |
| Kolor | dostosowane |
|---|---|
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000~3100kg |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Nazwa | koparka zrywak drogowy |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Odpowiednia koparka | Koparka 1-8 ton |
| Grubość płyty | 50mm-120mm |
| Podanie | kopanie i załadunek hardpan |
| Rodzaj | Zgrabiarka do koparki |
|---|---|
| Podanie | Oczyszczanie terenu i przygotowanie terenu |
| Nazwa produktu | zgrabiarka do koparek |
| Stan schorzenie | Nowy |
| OEM | Wsparcie |