| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Podanie | podłącz wszystkie urządzenia czołowe koparki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| Nazwa produktu | łyżka do ciężkich prac koparki |
| Stosowanie | Ładowanie |
| Podanie | Przystawka do koparki |
| Kolor | Żółty |
| Aplikacja | wykop |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | 200-4500 kg |
| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Waga | 200-4500 kg |
| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| System mocowania | Zintegrowany |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Pionierski nowatorski | Wzmocniony |
| Trwałość | Wysoki |
| System mocowania | Zintegrowany |
| Weight | 200-4500 Kg |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Material | High Strength Steel |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Mounting System | Integrated |
| Cutting Edge | Reinforced |
|---|---|
| Mounting System | Integrated |
| Material | High Strength Steel |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Durability | High |
| Tworzywo | Stal o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Waga | 200-4500 kg |
| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| System mocowania | Zintegrowany |
| Gwarancja | 1 rok |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |