| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Podanie | Koparka gąsienicowa, koparka / ładowarka, ładowarka, spychacz itp., dołączona koparka |
| Rodzaj | Części zamienne do koparek, łyżka skalna, łyżka koparki, system monitorowania rolno-leśnego, chwytak |
| Materiał | Q345B, 400 + inne marki Standardowe materiały eksploatacyjne., Q345B + NM360, stal stopowa, Q345B / |
| Oem | Wsparcie |
| Zastosowanie | Koparka |
|---|---|
| MOQ | 1 sztukę |
| Rodzaj wiadra | Szkieletowe wiadro |
| Kolor | Żółtyw/Czarny/Konfigurowalny |
| Waga | Zindywidualizowane |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
|---|---|
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Rodzaj wiadra | Szkieletowe wiadro |
| Pojemność wiadra | 0,2-2,8 metra sześciennego |
| MOQ | 1 sztukę |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Kolor | Żółty/Czarny/przystosowany |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Pojemność wiadra | 0.1-5 metrów sześciennych |
| Funkcja | Łapanie drewna |
| Pojemność | 0.1-0.75 CBM |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
| po służbie | Wsparcie wideo online |
|---|---|
| Pochodzenie | Guangdong, Chiny |
| Słowo kluczowe | Wykopalnia skała i ramię |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
| fabryka | Chińska fabryka części do koparek |
| Materiał | Q355B / NM360 / Hardox400 |
|---|---|
| Podanie | Rowy czyszczące |
| kolor | dowolny kolor |
| uszczelka | Standardowe pakowanie |
| waga | 0,2-1 t |
| Kolor | Żółty/Czarny/przystosowany |
|---|---|
| Zdolność chwytania | 3-100 ton |
| Pojemność wiadra | 0.1-5 metrów sześciennych |
| Nazwa produktu | Łyżka na kciuk koparki |
| Szerokość otwarcia | 500mm-2000mm, dostosowane |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |