| Materiał | Q345B |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | wymagania klientów |
| Aplikacja | Koparka |
| Typ | Szkieletowe wiadro |
| Color | Yellow/customizable |
|---|---|
| Thumb Type | Hydraulic |
| Weight | 220-3800kg |
| Gripping Capacity | 3-70 Tons |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Nazwa produktu | Łyżka do koparki |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Rodzaj | Wykorzystanie w wykopalniach |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Kolor | żółty lub na życzenie klienta |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Dołączona koparka |
| Rodzaj | Wiadro SD |
| Materiał | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Ładowanie / rozładowywanie materiałów, ładowanie dziennika |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, typ obrotowy lub typ stały |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Nazwa produktu | Łyżka do skał o dużej wytrzymałości |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Odpowiedni | Koparka EX230 |
| Rodzaj | Ciężkie |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Materiał | Q355 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Osprzęt do maszyn budowlanych |
| Kolor | wymagania klientów |
| Nazwa | Łyżka chwytakowa do koparki |
| Odpowiedni | Koparka 1-120t |
| Thumb Type | Hydraulic |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Yellow/customizable |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Weight | 220-3800kg |