| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Ruchomy typ | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000 ~ 3100 kg |
| Aplikacja | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Rodzaj | ramię i wysięgnik koparki o długim zasięgu |
| Stan | 100% nowy |
| Materiał | Q355B |
| Waga | 730kg - 4500kg |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000~3100kg |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000~3100kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Q345B |
| Podanie | Koparka gąsienicowa |
| Częściowe imię | Siłownik wysięgnika/ramienia/łyżki |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Ruchomy typ | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000 ~ 3100 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Ruchomy typ | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000 ~ 3100 kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |