| Podanie | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| break | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Obowiązujące branże | Maszyny, prace budowlane |
| OEM | Dostępny |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000~3100kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Aplikacja | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Stan | Całkiem nowy |
| Model | Gąsienica |
| Kolor | Yellow.Orang lub prośba klienta |
| MOQ | 1 SZTUK/ZESTAW |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Ruchomy typ | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000 ~ 3100 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Ruchomy typ | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000 ~ 3100 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000~3100kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |