| materiał | 16MN / Q355 |
|---|---|
| aplikacji | Posortuj skałę i resztki z gleby |
| Zaletą | Najlepsza stal używana w Chinach |
| OEM | Akceptowane |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Materiał | Q345B |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Podanie | Koparka 1-30t |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |
| Funkcja | Usuwanie mułu, rozbiórki, prace górnicze, pogłębianie |
| Certyfikaty | ISO 9001 |
| Aplikacja | Maszyna budowlana |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Osiągnięcie | Przedłużona długość i większa wytrzymałość |
| Tworzywo | Stal |
| OEM | Do przyjęcia |
| Certyfikaty | ISO 9001 |
|---|---|
| Zastosowanie | Maszyneria konstrukcyjna |
| Nazwa produktu | Wysięgnik koparki o dużym zasięgu |
| Osiągnięcie | Przedłużona długość i większa wytrzymałość |
| Materiał | Q355B, Q420/550/690 |
| Osiągnięcie | Przedłużona długość i większa wytrzymałość |
|---|---|
| Długość | 10-30 metrów |
| Nazwa produktu | Wysięgnik koparki o dużym zasięgu |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |