| Nazwa produktu | Szybkozłącze hydrauliczne/ręczne |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Gospodarstwa rolne, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, energetyka i górnictwo, prace bud |
| Odpowiednia koparka (tona) | 25-70 |
| Port | Dowolne porty |
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu | Klient wymagany |
|---|---|
| Materiał | Stal,Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy-12 miesięcy |
| Wniosek | żelazo odpadowe, surówka, szeroko stosowane w portach, żwiry; |
| Waga | 0,5-2t |
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
|---|---|
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Trwałość | Wysoki |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
|---|---|
| Waga | 380-2250 kg |
| Tworzywo | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Aplikacja | Chwytak do koparki |
| Trwałość | Wysoki |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
|---|---|
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
| Waga | 380-2250 kg |
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość | Mały średni duży |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Waga | 380-2250 kg |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | 380-2250 kg |
| Wielkość | Mały średni duży |
| Wielkość | Mały średni duży |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |