| Materiał | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Podanie | Koparka 1-30t |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | wysięgnik koparki |
|---|---|
| Aplikacja | Maszyneria konstrukcyjna |
| Kolor | dostosowane |
| Minimalne zamówienie | 1 zestaw |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Rodzaj | Mechaniczny |
| Materiał | Q460NM360 / 400 HARDOX450 / 500 |
| kolor | Żądanie klienta |
| uszczelka | Dostosowane opakowania kartonowe |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| Nazwa produktu | łyżka do ciężkich prac koparki |
| Stosowanie | Ładowanie |
| Podanie | Przystawka do koparki |
| Kolor | Żółty |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Nazwa produktu | wysięgnik koparki |
|---|---|
| Aplikacja | Maszyneria konstrukcyjna |
| Jakość | Wysoka jakość |
| OEM | Dostępne |
| Minimalne zamówienie | 1 zestaw |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Gospodarstwa rolne, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, energetyka i górnictwo, prace bud |
| Odpowiednia koparka (tona) | 25-70 |
| Port | Dowolne porty |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Gospodarstwa rolne, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, energetyka i górnictwo, prace bud |
| Odpowiednia koparka (tona) | 25-70 ton |
| Port | Guanghzou / Huangpu / Nansha |