| ZASTOSOWANIE | Maszyna budowlana |
|---|---|
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Kolor | dostosowane |
| Nazwa produktu | Rozbiórka ramienia o dużym zasięgu |
| Marka koparki | Dowolna marka |
| Rodzaj | Cisza / Bok / Góra |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | Soosa |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Model | SB81 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | Cisza |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | Soosa |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Model | SB40 |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Podstawowe komponenty | Silnik |
| Materiał | Q460NM360 / 400 HARDOX450 / 500 |
| kolor | Żądanie klienta |
| uszczelka | Dostosowane opakowania kartonowe |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze hydrauliczne/ręczne |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Nazwa produktu | Łyżka do szkieletu koparki |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |