| Kolor | Wymagane przez klienta |
|---|---|
| Podanie | Koparka |
| Materiał | Q355B |
| Odpowiedni | 30 ton |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Nazwa produktu | Wysięgnik standardowy do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiednie do | 30tonowa koparka |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Waga | 3850 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, konserwacja i naprawa w terenie |
| Odpowiednia koparka (tona) | 10-30 ton |
| Podanie | Koparka Hitachi PC Hyundai |
| Materiał | Q345B / 16MN |
| Waga | 1000 |
|---|---|
| Odpowiedni koparka | 20 ton, 30 ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Typ materiału | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Twardość materiału | 163-187 HB (Q355B), 400 HB (NM400), 470-500 HB (Hardox500) |
| Szerokość łyżki | 24 cale, 48 cali |
|---|---|
| Długość wiadra | 1200 mm |
| Waga | 1000 kg |
| Odpowiedni koparka | 20 ton, 30 ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Stop | Wysoka wytrzymałość |
| Rodzaj | wiadro skalne |
| Materiał | Q355B |
| Odpowiedni | Koparka 30ton |
| Pojemność | 2,2M3 |
|---|---|
| Stop | Wysoka wytrzymałość |
| Rodzaj | wiadro skalne |
| Materiał | Q355B |
| Odpowiedni | Koparka 30ton |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| materiał | Q345B |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Nazwa produktu | wysięgnik do wyburzeń koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 30tonowa koparka |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Długość | 18m; Dostosowane |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, konserwacja w terenie i serwis naprawczy |
| Odpowiednia koparka (tony) | 10-30 ton |
| Podanie | Gospodarstwa rolne, Energetyka i Górnictwo, Roboty budowlane |
| Materiał | Q345B/16MN |