| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Koparka |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj | Hydrauliczny |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Gwarancja | 3 miesiące |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Naprawa maszyn, Zakład produkcyjny, Energia i górnictwo, Handel detaliczny, Roboty budowlane |
| Odpowiednia koparka (tona) | 5-45 |
| aplikacji | Kopanie błota |
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
|---|---|
| Obowiązujące branże | Farmy, Fabryka artykułów spożywczych i napojów, Zakład produkcyjny, Energia i górnictwo, Handel deta |
| Odpowiednia koparka (tona) | 7-60 |
| typu | standardowe |
| materiał | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Koparka |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj | Hydrauliczny |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q345B |
| Podanie | podłącz wszystkie urządzenia czołowe koparki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Podanie | Załącznik do koparki |
|---|---|
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Odpowiednia koparka | 20-40 ton |
| Długość | 8-11 M. |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Stosowanie | załaduj lub wyładuj piasek lub coś innego |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000~3100kg |