| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Szerokość łyżki | 24 cale, 48 cali |
|---|---|
| Długość wiadra | 1200 mm |
| Waga | 1000 kg |
| Odpowiedni koparka | 20 ton, 30 ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Kolor | Żółty, wymagany klient |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Waga | 2745 |
| Odpowiedni koparka (ton) | 60ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Nazwa produktu | Standardowa łyżka do koparki |
|---|---|
| Odpowiedni | 10ton kopator |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Q355/NM400/Hardox 450 |
| Pojemność | 0,25-0,5 m3 |
| Materiał | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Podanie | Koparka 1-30t |
| Nazwa produktu | Rozpruwacz do pnia koparki |
|---|---|
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu | Żółty |
| Rodzaj | minikoparka zrywak |
| Wniosek | Spychacz |
| Odpowiedni | Koparka 10-30 ton |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Załączniki do koparek |
| Typ ruchu | Koparka kołowa |
| Kolor | Klient wymagany |
|---|---|
| Nazwa | zrywak koparki |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Odpowiednia koparka | 10-30 ton |
| OEM | Zrywak łyżki koparki |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Rodzaj | łyżka do skarpowania |
| Pojemność | 0,1-8,7 cbm |
| Szerokość | 800mm-1000mm |
| Nazwa | Łyżka do skarpowania koparki |
| Waga | 1000 |
|---|---|
| Odpowiedni koparka | 20 ton, 30 ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Typ materiału | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Twardość materiału | 163-187 HB (Q355B), 400 HB (NM400), 470-500 HB (Hardox500) |