| Materiał | stali |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
| Pojemność | 0.1-0.75 CBM |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, konserwacja i naprawa w terenie |
| Odpowiednia koparka (tona) | 10-30 ton |
| Pojemność | 0,01-15 cbm |
| Stan | Stan, 100% nowy |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Rodzaj | Czysty |
| kolor | Żądanie klienta |
| Szpilki | Hartowanie i Hardenibg |
| Twardość | HRC 50-53 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Nazwa produktu | Łyżka do przechylania koparki |
| Materiał | Q355b+NM400 |
| Szerokość | 900-2400mm |
| Rodzaj | Wiadro do czyszczenia przechyłu |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Kolor | Dostosowane |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Rodzaj | Czysty |
| kolor | Żądanie klienta |
| MOQ | 1 szt |
| Twardość | HRC 50-53 |
| Podanie | Chwytak do drewna, drewna, pnia, kamienia, skał |
|---|---|
| Rodzaj | Mechaniczny |
| kolor | Żądanie klienta |
| Słowo kluczowe | Chwyć wiadro |
| Pojemność | 0,01 ~ 15 cbm |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Rodzaj | Czysty |
| kolor | Żądanie klienta |
| MOQ | 1 szt |
| Twardość | HRC 50-53 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Łyżka do przechylania koparki |
| Szerokość | 1800mm |
| Nazwa | koparka zrywak drogowy |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Odpowiednia koparka | Koparka 1-8 ton |
| Grubość płyty | 50mm-120mm |
| Podanie | kopanie i załadunek hardpan |