| aplikacji | Łatwiejsze przełączanie między różnymi załącznikami |
|---|---|
| materiał | Q355B / QA60D |
| OEM | Akceptowane |
| MOQ | 1 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Kolor | Wymagany klient |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Rodzaj | Hydrauliczny, Obrotowy |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Nazwa produktu | wysięgnik do wyburzeń koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 30tonowa koparka |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Długość | 18m; Dostosowane |
| Stan | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | Obracanie |
|---|---|
| Podanie | Złom, obróbka kamienia |
| kolor | Żądanie klienta |
| Słowo kluczowe | rock Processor |
| Słowa kluczowe | Chwytak mechaniczny do koparki |
| Odpowiednia koparka | 38-42ton |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Usługa | Doradztwo, projektowanie, dostosowywanie |
| Podanie | Fundament palowy |
| Materiał | Q355B / HG785 / Q690D |
| Funkcja | Wysoka wydajność |
|---|---|
| kolor | Żądanie klienta |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Słowo kluczowe | Podnośnik magnetyczny koparki |
| Podanie | Farmy, użytkowanie domowe, energia i górnictwo, prace budowlane |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |