| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Odpowiednia koparka | 38-42ton |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Usługa | Doradztwo, projektowanie, dostosowywanie |
| Podanie | Fundament palowy |
| Materiał | Q355B / HG785 / Q690D |
| Funkcja | Wysoka wydajność |
|---|---|
| kolor | Żądanie klienta |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Słowo kluczowe | Podnośnik magnetyczny koparki |
| Podanie | Farmy, użytkowanie domowe, energia i górnictwo, prace budowlane |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Kolor | Klient wymagany |
|---|---|
| Nazwa | zrywak koparki |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Odpowiednia koparka | 1-10ton |
| OEM | Zrywak łyżki koparki |
| Funkcja | Wysoka wydajność |
|---|---|
| Kolor | Żądanie klienta |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Słowo kluczowe | Podnośnik magnetyczny koparki |
| Podanie | Gospodarstwa rolne, użytku domowego, energetyki i górnictwa, prac budowlanych |
| Odpowiednia koparka | 38-42ton |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Usługa | Doradztwo, projektowanie, dostosowywanie |
| Podanie | Fundament palowy |
| Materiał | Q355B / HG785 / Q690D |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Klient wymagany |
|---|---|
| Materiał | Stal,Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy-12 miesięcy |
| Podanie | żelazo odpadowe, surówka, szeroko stosowane w portach, żwiry; |
| Waga | 0,5-2t |