| Nazwa produktu | Wiadro z klapką |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |
| Nazwa produktu | Wiadro z klapką |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Ładowanie / rozładowywanie materiałów, ładowanie dziennika |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, typ obrotowy lub typ stały |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze do koparki |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparek |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |
| Nazwa produktu | Szybkozłącze do koparki |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Podanie | Koparka gąsienicowa, koparka / ładowarka, ładowarka, spychacz itp., dołączona koparka |
| Rodzaj | Części zamienne do koparek, łyżka skalna, łyżka koparki, system monitorowania rolno-leśnego, chwytak |
| Materiał | Q345B, 400 + inne marki Standardowe materiały eksploatacyjne, Q345B + NM360, stal stopowa, Q345B / N |
| OEM | Wsparcie |