| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Nazwa produktu | Wiadro z klapką |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Wniosek | wydobyty kamień |
|---|---|
| Stop | Wysoka wytrzymałość |
| Rodzaj | wiadro skalne |
| Materiał | Q355B + NM400 |
| Odpowiedni | Koparka 30ton |
| Typ | 2,5 ~ 30 ton |
|---|---|
| Uszczelka | paleta drewniana |
| Presja pracy | 120-180kg/cm2 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis maszyn za granicą |
| Odpowiedni | 5-120T |
| Aplikacja | łyżka koparki |
|---|---|
| Nazwa produktu | kciuk Wiadro |
| Kolor | Konfigurowalny |
| Stan | 100% nowy |
| Pakiet | Pakiet standardowy |
| Szerokość łyżki | 24 cale, 48 cali |
|---|---|
| Długość wiadra | 1200 mm |
| Waga | 1000 kg |
| Odpowiedni koparka | 20 ton, 30 ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Podanie | podłącz wszystkie urządzenia czołowe koparki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Waga | 1000 |
|---|---|
| Odpowiedni koparka | 20 ton, 30 ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Tworzywo | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Twardość (Q355b) | 163-187 HB |
| Waga | 1000 |
|---|---|
| Odpowiedni koparka | 20 ton, 30 ton |
| Typ wiadra | Wiadro standardowe |
| Tworzywo | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Twardość (HB) | 163-187 (Q355B), 400 (NM400), 470-500 (Hardox500) |
| Nazwa produktu | Standardowa łyżka do koparki |
|---|---|
| Jakość | Wysoka jakość |
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Kolor | Konfigurowalny |
| MATERIAŁ | Q355B, NM360, HARDOX-500 |
| Nazwa produktu | Łyżka o dużej wytrzymałości do koparki |
|---|---|
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| OEM | Dostępne |
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Jakość | Wysoka jakość |