| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| aplikacji | Posortuj skałę i resztki z gleby |
| Odpowiednia koparka (tona) | 20–50 |
| materiał | Stal stopowa |
| Gwarancja | 3 miesiące |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Fabryka artykułów spożywczych i napojów, naprawy maszyn, zakład produkcyjny, energia i górnictwo, ro |
| Odpowiednia koparka (tona) | 7-70 ton |
| aplikacji | Ciężka praca |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q345B |
| Podanie | podłącz wszystkie urządzenia czołowe koparki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| kolor | Klient wymagany |
|---|---|
| Materiał | Q345B,NM360/400,HARDOX450/500,Q460 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Podanie | odpady żelazne |
| Waga | 0,5-2T, 1800 kg, 1950 kg |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Farmy, Firma reklamowa, Energia i górnictwo, Roboty budowlane |
| Odpowiednia koparka (tona) | 7-70 |
| aplikacji | Koparka dołączona |
| Gwarancja | 3 miesiące |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Farmy, zakłady produkcyjne, sklepy z materiałami budowlanymi, energia i górnictwo, roboty budowlane |
| Odpowiednia koparka (tona) | 7-70 |
| Podanie | Koparka dołączona |
| Tworzywo | Q355b |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| MOQ | 1 zestaw |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
| Nazwa produktu | Łyżka chwytakowa do koparki |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Rodzaj | Wykorzystanie w wykopalniach |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Rodzaj | przystawka do koparki |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Waga | 2000~3100kg |