| Tworzywo | Q355b |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| MOQ | 1 zestaw |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Odpowiedni | Koparka PC30 |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność | 0.1cbm |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Rodzaj | łyżka do skarpowania |
| Pojemność | 0,1-8,7 cbm |
| Szerokość | 800mm-1000mm |
| Nazwa | Łyżka do skarpowania koparki |
| Materiał | Q345/460+NM400 |
|---|---|
| Rodzaj | łyżka do skarpowania |
| Pojemność | 0,1-8,7 cbm |
| Szerokość | 500mm-3500mm |
| Uszczelka | Paleta drewniana lub dostosowana |
| Materiał | Q345/460+NM400 |
|---|---|
| Rodzaj | łyżka do skarpowania |
| Pojemność | 0,1-8,7 cbm |
| Szerokość | 500mm-3500mm |
| Uszczelka | Paleta drewniana lub dostosowana |
| Thumb Type | Hydraulic |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Yellow/customizable |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Weight | 220-3800kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Nazwa produktu | Wiadro odwadniające koparki |
|---|---|
| Materiał | hardoks 400 |
| Odpowiedni | Koparka 1-6 ton |
| Kolor | żółty lub dostosowany |
| Pojemność | 0,1-1,5 cbm |
| Aplikacja | łyżka koparki |
|---|---|
| Stan | 100% nowy |
| Kolor | Konfigurowalny |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Serwis pogwarancyjny | Wsparcie online Pomoc techniczna wideo |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Gospodarstwa rolne, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, energetyka i górnictwo, prace bud |
| Odpowiednia koparka (tona) | 25-70 |
| Port | Dowolne porty |