| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, konserwacja w terenie i serwis naprawczy |
| Odpowiednia koparka (tony) | 13-35 ton |
| Podanie | Światło działa |
| Materiał | Q345B/16MN |
| OEM | Wsparcie |
|---|---|
| Stop | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Rodzaj | Łyżka standardowa |
| Materiał | 16mn |
| Odpowiedni | Koparka 25 ton |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Packaging | Mutton |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Pojemność | 0,25-1,4 cbm |
|---|---|
| Aplikacja | Wykop, załadunek, kopanie |
| Cechy | Wysoka wytrzymałość, trwałość, odporność na korozję |
| Kolor | Czarno żółty |
| Waga | 220-1150 kg |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| MOQ | 1 Piece |
| Color | Black/Yellow |
| Packaging | Mutton |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| Color | Black/Yellow |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| MOQ | 1 Piece |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| MOQ | 1 Piece |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Packaging | Mutton |
| Color | Black/Yellow |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, konserwacja w terenie i serwis naprawczy |
| Odpowiednia koparka (tony) | 13-35 ton |
| Podanie | Światło działa |
| Materiał | Q345B/16MN |