| Kolor | Żółty/Niebieski/Czarny/Czerwony |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 lub dostosowane |
| Rodzaj | Łyżka przechylna |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
| Kolor | Żółty lub dostosowany |
|---|---|
| Materiał | Q345/460+NM400 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność | 0,2-1,1 cbm |
| Kolor | Żółty/Niebieski/Czarny/Czerwony |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 lub dostosowane |
| Rodzaj | Łyżka przechylna |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj | łyżka do skarpowania |
|---|---|
| Szerokość | 800mm-1500mm |
| Imię | Łyżka do skarpowania koparki |
| Waga | 500-1550kg |
| Odpowiedni | Koparka JCB |
| Rodzaj | łyżka do skarpowania |
|---|---|
| Szerokość | 800mm-1500mm |
| Nazwa | Łyżka do skarpowania koparki |
| Waga | 500-1550kg |
| Odpowiedni | Koparka JCB |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Kolor | Żółty lub dostosowany |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność | 0,2-1,1 cbm |
| Podanie | kopanie ziemi |