Wyślij wiadomość
Dom ProduktyZgrabiarka do zgrabiarek

Wysokowydajna zgrabiarka do koparek, zaczep do koparki do czyszczenia terenu

Orzecznictwo
dobra jakość Łyżka do koparki o dużej wytrzymałości na sprzedaż
Nasze pierwsze zamówienie wypróbowaliśmy w 2018 roku, czyli dwa lata po wymianie mojej wizytówki z Alice w 2016 Bauma conexpo India. Nasz dostawca nie zrealizował naszego zamówienia na czas, co spowoduje utratę około 100 000 USD. Wtedy po raz pierwszy wypróbowaliśmy Huitong. Huitong dobrze radzi sobie z pilnymi zamówieniami, a jakość jest bardzo dobra.

—— Mr.Varun, dealer, Indie

Pracuję z Huitong po raz pierwszy, kiedy rozpocząłem działalność importową. Mam mnóstwo informacji rynkowych od Jeremy'ego. To taki dobry przyjaciel, bardzo tolerancyjny wobec mojego złego humoru. W 2017 roku Jeremy pomógł mi poradzić sobie z problemem konosamentu, który jest spowodowany przeze mnie. Huitong zawsze podkreśla, że ​​powinniśmy poradzić sobie z problemem, jak tylko się pojawi.

—— Mr.Stanislav Lilov, Bułgaria

Zaczęliśmy współpracować z Huitong od 2017 roku, są uczciwi, profesjonalni, zawsze pomagają nam rozwiązywać problemy na pierwszym etapie, ale załączniki do koparek od Huitong w jednym miejscu, dzielimy się spostrzeżeniami rynkowymi jak dobry przyjaciel. Kocham ich pracę.

—— Sony

Im Online Czat teraz

Wysokowydajna zgrabiarka do koparek, zaczep do koparki do czyszczenia terenu

High Reliability Excavator Brush Rake , Excavator Rake Attachment For Land Clearing
High Reliability Excavator Brush Rake , Excavator Rake Attachment For Land Clearing

Duży Obraz :  Wysokowydajna zgrabiarka do koparek, zaczep do koparki do czyszczenia terenu

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Huitong
Numer modelu: Zgrabiarka do zgrabiarek
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Jak wymagasz
Czas dostawy: 7-10 dni
Zasady płatności: L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Warunek: Nowy Po sprzedaży usługi świadczone: Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online przez cały okres użytkowania produktu
aplikacji: wykarczowanie materiał: Q355B / NM360 / Hardox500
CertifiPCion: ISO9001:2008 Port: Guangzhou / Huangpu / Nansha
High Light:

koparka kołowa

,

grabie koparka

Zaczep do koparki na sprzedaż

Opis produktu

Doskonała wydajność przy wysokiej trwałości. Firma została opracowana w celu spełnienia wysokich standardów obecnego rynku. Zapotrzebowanie na wysoką trwałość i niskie koszty utrzymania sprzętu hydraulicznego są połączone w całościowej konstrukcji naszych zgrabiarek.

cechy produktu

1. poprzez procesy hartowania w celu zagwarantowania doskonałych właściwości mechanicznych, wysokiej wytrzymałości i doskonałej odporności na zużycie na zginanie i pękanie.
2. Twardość powierzchni HBN460 dla zmniejszenia zużycia i dłuższej żywotności, zwiększając wartość twoich produktów w dalszej działalności poprzez maksymalizację trwałości twoich produktów.
3. Precyzyjna konstrukcja, starannie wyprodukowana w celu prawidłowego zamocowania, łatwego stawiania dużych obciążeń do 50 ton bez uszczerbku dla prawidłowego funkcjonowania koparek niezawodna jakość, wysoka wydajność, jakość usług. Nasze produkty, twój najlepszy wybór.

Obsługa klienta

1. Przed podpisaniem oficjalnej umowy z naszymi klientami pomożemy przeanalizować i zapewnić profesjonalne rozwiązania, rekomendacje na podstawie informacji o projekcie dostarczonych przez klientów.

2. Doświadczony zespół techniczny jest gotowy spełnić Twoje specjalne wymagania.

3. Twoje zapytanie dotyczące naszych produktów lub ceny zostanie udzielone w ciągu 24 godzin

4. Informowanie naszych klientów o procesie produkcji zamówień i organizowanie kontroli jakości w warsztacie jest dostępne, jeśli chcesz.

5. Wsparcie techniczne online jest dostępne przez cały okres użytkowania produktu. Usługi zamorskie są dostępne za dodatkową opłatą.

Wysyłka 

1. Pakowanie: standardowa drewniana paleta eksportowa lub drewniane skrzynki eksportowe

2. Czas dostawy: 10-15 dni roboczych po otrzymaniu zaliczki

3. Mamy zespół specjalizujący się w pakowaniu i ładowaniu kontenerów, mają bogate doświadczenie i możemy załadować łyżki i części do koparek o maksymalnej ilości, aby pomóc klientowi zaoszczędzić fracht morski.

Dane techniczne

HT RAKE
Rodzaj Materiał Orzecznictwo Podanie
Zgrabiarka ogólnego przeznaczenia Q355 / Q460 ISO9001: 2008 Czyszczenie korzeni, gleby, piasku
Heaby-Duty-Rake Q355 / Q460 / NM360 Korzeń, gleba, piasek, żwir, skała
Grabie ciężkie Q355 / NM360 / HARDOX500 Korzeń, gleba, piasek, żwir, skała, metal, materiały budowlane

Używany materiał
Materiał Kod Powiązany skład chemiczny Twardość (HB) Rozbudowa(%) Intensywność przeciągania i przedłużania (N / mm2) Intensywność zgięcia (N / mm2)
do Si Mn P. S.
Stop Q355B 0,18 0,55 1.4 0,03 0,03 163–187 21 470–660 355
Chiński stop o wysokiej wytrzymałości NM360 0.2 0,3 1.3 0,02 0,006 360 16 1200 1020
Stop o wysokiej wytrzymałości HARDOX-500 0.2 0,7 1.7 0,025 0,01 470–500 8 1550 1300

FQA

1. CZY JESTEŚ FIRMĄ FABRYCZNĄ LUB HANDLOWĄ?

Jesteśmy fabryką z siedzibą w Guangzhou w Chinach. I uzyskaliśmy certyfikat eksportowy. Jeśli planujesz odwiedzić naszą fabrykę, skontaktuj się z nami z wyprzedzeniem.

2. CZY AKCEPTUJESZ OEM? JAKIE TWOJE MOQ? JAKIEKOLWIEK DOŚWIADCZENIE DLA OEM?

Akceptujemy OEM dla każdego produktu, który produkujemy; Nie ma MOQ dla żadnego z naszych produktów, jeśli chcesz OEM; Robimy OEM od roku, w którym założyliśmy naszą fabrykę, czyli w 2010 roku

3. CZY TWOJA DOSTAWA ZAWSZE JEST NA CZAS?

Nie możemy obiecać frachtu, ale możemy skrócić czas realizacji przy zachowaniu tego samego poziomu jakości. Więc nie będzie żadnego problemu, nawet jeśli fracht morski opóźni się o kilka dni.

4. DLACZEGO NIE MASZ CERTYFIKACJI CE?

Certyfikacja Ce dotyczy jednego produktu, a nie całej fabryki, a dla zarejestrowanej CE mamy zbyt wiele linii produktów, ale nasi klienci z Europy stwierdzili, że łatwo jest rozwiązać problem CE. Pracujemy nad procesem rejestracji certyfikatów CE, aby zaoszczędzić czas naszych klientów w przyszłości.

5. JAK ROZPOCZĄĆ ZAMÓWIENIE?

Najpierw porozmawiaj z naszą sprzedażą na temat twojego medel maszyny, warunków pracy, specjalnych potrzeb, terminów. Następnie nasza sprzedaż zapewni potrzebne informacje. Wszystkie zapytania zostaną udzielone w ciągu 24 godzin.
6. CZY MOŻESZ MNIE ZAKTUALIZOWAĆ O PROCESIE PRODUKCJI MOICH ZAMÓWIEŃ?
Oczywiście, w przeciwieństwie do innych, którzy mogą ukryć swój proces produkcji, nasz proces produkcji jest całkowicie otwarty dla naszych klientów. Nie krępuj się poinformować naszą sprzedaż o swoich potrzebach.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Tang

Tel: 86-18922117251

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)